שיעור במדעים

מה אתם באמת יודעים על שיער? תצללו איתנו לעולם האמיתי של השיער ובואו ניכנס עמוק יותר ממה שמישהו נכנס אי פעם... עד עכשיו. אנחנו הולכים לשנות את הדרך שבה אתם חושבים על טיפוח שיער. אולי אפילו נגיד כמה דברים שיגרמו לכם לומר, ״רגע, באמת?״, בֶּאֱמֶת.
כשביוטכנולוגיה ושיער נפגשים

לאחר שבילינו עשור במעבדה בסריקה ובדיקה של כל רצפי חומצות האמינו על פני כל גנום הקרטין המרכיב את שיער האדם, גילינו רצף ייחודי אחד (פפטיד ביואקטיבי) שמחזיר שיער פגום למצבו המקורי והצעיר. זהו K18Peptide ™ שלנו.

חוֹם
שירותים כימיים
הבהרה+ צבע
בואו ניכנס לתוך העולם הפנימי של השיער

K18 נכנס לתוך השכבות הפנימיות ביותר של השיער כדי להגיע לליבה של שרשראות הפוליפפטיד (שרשרות קרטין), ה-K18Peptide™ המהפכני שלנו הוא בדיוק בגודל ובהרכב הנכון כדי להשתלב ולחבר מחדש את השרשראות השבורות.

ניפוץ מיתוסים על טיפוח שיער
הנזק אינו חייב להיות קבוע

K18 מחייה ומשקם את השיער מבפנים כדי לרפא את הנזק על ידי תיקון שרשראות פוליפפטידים שבורות ובכך להחזיר לשיער את העוצמה, רכות, ברק והגמישות שלו.  מדובר בפתרון לאורך זמן שגורם לשיער להיות כמו חדש.

השיער לא בנוי לשימוש וצריכת חומרים

כל מה שאתם מוסיפים לשיער שלכם הופך אותו לנזקק יותר, זקוק לעוד תשומת לב ועוד חומרים, גורם ליותר סטרס מיותר לקצוות וכן הלאה… זה סוג של מעגל קסמים אכזרי. המציאות היא ששיער בריא זקוק לפחות חומרים והשיער לא בנוי להכיל חומרים שפשוט יושבים עליו. שיער שנראה טוב הוא לאו דווקא שיער שמרגיש טוב  או שיער שהוא באמת בריא.

יותר מוצר לא שווה שיער טוב יותר

מוצרי ריכוך והזנה מסורתיים מסתירים את הנזק. הם עוטפים ומוסיפים לחות לשכבה החיצונית של השיער בלי לתקן את הקשרים או את שרשראות הפוליפפטידים (שרשראות קרטין) שנשברו בליבה. הם מהווים סוג של תיקון זמני, אבל הנזק העמוק והאמיתי עדיין שם.

מוצרי ריבונדינג ובניית קשרים מסורתיים יוצרים סוג של טלאים על הנזק. הם מתקנים קשרים שבורים בשכבה החיצונית בלבד, פועלים כמו דבק ויורדים בשטיפה עם מים. זהו פתרון זמני בלבד שמטפל בנזק שעל פני השטח של השיער, אבל עדיין נשחק עם הזמן מכיוון שהוא לא מטפל ומגיע למבנה הליבה של השיער שתורם לחוזק והאלסטיות שלו.

המדע

המדע מורכב אבל הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על למה K18 הוא פריצת דרך מדעית – וכיצד הוא יכול להחזיר סיבי שיער פגומים למצבם המקורי והצעיר. כששיער נפגע, שרשראות הפוליפפטידים (שרשראות קרטין) שמרכיבות את המבנה הפנימי של השערות נחלשות ונשברות. לצורך ההבנה, יש מיליארדי על גבי מיליארדי שרשראות פוליפפטידים (שרשראות קרטין) בשערה אחת. אם הן נפגעות, מבנה הליבה של השיער האחראי על האלסטיות והחוזק מתערער וכתוצאה מכך מאבד את החוסן והברק שלו ואת המראה והתחושה של שיער בריא.

התגלית

התשובה שלנו לשיער פגום? הפפטיד הייחודי שלנו K18Peptide™.
K18 נכנס לתוך השכבות הפנימיות ביותר של השיער כדי להגיע לליבה של שרשראות הפוליפפטיד (שרשרות קרטין), ה-K18Peptide™ המהפכני שלנו הוא בדיוק בגודל ובהרכב הנכון כדי להשתלב ולחבר מחדש את השרשראות השבורות, ובגלל שהפפטיד שלנו שאפתן במיוחד, כתוצאה מהחיבור המחודש של השרשראות – גם כל הקשרים הדי-סולפטים החיצוניים שנפגמו מתחברים גם כן.

ההבדל

הפפטיד שלנו משתמש בביומימטיקה כדי לבצע את העבודה. במילים פשוטות, ביומימטיקה היא תרגול של למידה מהטבע וחיקויו.הפפטיד שלנו מחקה את המבנה הטבעי של אבני הבניין שמהן מורכבות שרשראות הקרטין בשיער. הפפטיד הביו-אקטיבי K18 מזוהה כטבעי ושייך על ידי השיער.הוא לא נשטף במים או בשמפו כמו חומרי ציפוי ובניית קשרים מסורתיים, מה שהופך את K18 לפתרון אמיתי ומתמשך לשיער פגום.

חוזק שיער היכן שבאמת צריך

את השבירה לאורך ציר ה-y ( צירי האורך של השיערה) יש לתקן או לחבר מחדש על מנת להחזיר את חוזק וגמישות השיער, או כמו שאנחנו אוהבים לקרוא לזה – שיער בריא באמת!

בתוך טיפול אחד במספרה, השיער משחזר עד:
94
הגמישות המקורית*
91
החוזק המקורי*

*התוצאות נצפו במחקרים קליניים בזמן שימוש בספריי ובמסכה של K18 כחלק משלבי הפעולה בהבהרת שיער. התוצאות יכולות להשתנות בהתאם לסוג השיער, איכותו וההיסטוריה שלו.

בשימוש עם ספריי ומסכה K18 כחלק מתהליך הבהרת שיער

*התוצאות נצפו במחקר קליני, התוצאות עלולות להשתנות בהתאם לסוג השיער, מצבו וההיסטוריה שלו

ככל שהשיער פגום יותר, כך התוצאות דרמטיות יותר

*התוצאות נצפו במחקר קליני, התוצאות עלולות להשתנות בהתאם לסוג השיער, מצבו וההיסטוריה שלו

יש שאלות נוספות?

לנו יש תשובות.

שלושת סוגי האלכוהול בפורמולה שלנו פועלים יחד כדי לפתוח את קוטיקולת השיער ולפעול ככלי שלוקח את הפפטיד שלנו הלאה ופנימה אל השכבות הפנימיות ביותר של השיער כדי להגיע לשרשראות הפוליפפטידים השבורות. ובכך הפפטיד מתקן את השלמות המבנית של השיער ומחדש את החוזק, הרכות, המרקם והגמישות.

על מנת לעבוד בצורה היעילה ביותר, K18 צריך להיות מסוגל להגיע לחלק הפנימי ביותר של השיער. הצטברות של מוצר וחומרים אחרים יכולים לשבת על השיער מה שמקשה על הפפטיד שלנו לחדור במלוא הכוח. שיער נקי מבטיח ש-K18 יכול להגיע עד לשכבות הפנימיות כדי להגיע לשרשראות הפוליפפטידים (שרשרות קרטין) ולחדש את החוזק והגמישות של השיער.

מרככים מסורתיים מצפים את השכבות החיצוניות של השיער בניסיון להסתיר נזקים אבל זה גם גורם להצטברות של חומר על השיער, מה שמקשה על הפפטיד שלנו לחדור במלוא הכוח. שיער נקי ומטוהר מבטיח ש-K18 יכול להגיע עד לשכבות הפנימיות על מנת להגיע לשרשראות הפוליפפטידים (שרשרות הקרטין) ולחדש את החוזק והגמישות.

המחקר שלנו

המחקר מבוצע בהובלת פרופסור ארתור מ. קאוואקו-פאולו במרכז להנדסה ביולוגית של אוניברסיטת Minho ו-Solfarcos Technologies.

פטנט בארה"ב
10,709,655 B2 – 2020

פטנט של הארגון העולמי WIPO
WO201505621A63 – 2015